Albatours D . Neli Resort. Ministria e Zhvillimit Ekonomik, Turizmit, Tregtisë dhe Sipërmarrjes. Matias Travel & Tours. Pages Liked by This Page. Rezervime me aeroplan. Ministria e Zhvillimit Ekonomik, Turizmit, Tregtisë dhe Sipërmarrjes. Shija e Traditës. Udhëtim në Amsterdam me Autobus nga Agjensi Udhëtimesh me Autobus Kalemi Travel and Tours. Travel Agency. Udhëtime me Autobus. Agjensi Udhetimesh- ABA Travel . Plotësoni kutitë e detyrueshme për blerësin dhe udhëtarët, kryeni pagesën dhe t’ia kaloni sa më mirë në udhëtimin Tuaj. Agjensi udhetimi me autobus per Greqi dhe Turqi Papadakis/Alvavel - Mikel Skufi. Udhetim, Fundjave ne VALBONE --- All Inclusive Agjensi Udhetimesh ( Hima Travel ). Agjensi udhetimi me autobus per Greqi dhe Turqi Papadakis/Alvavel - Mikel Skufi. Pas kryerjes së veprimeve doganore kufitare në Muriqan, vazhdimi i udhëtimit gjatë rivieres së Malit të Zi. Dita e pare:-Nisja nga Tirana ne oren 06:00.-Nisja nga Durresi ne oren 05:00.-Nisja nga Elbasani ne oren 06:30. Vrejtje: Gjatë kohës së masës së izolimit në kthim nga Kosova për rezervime kontaktoni zyrën për informata shtesë spese udhëtimet janë të redukuara! 10. * Ne nisje dhe ne mbrritje duhet ti nenshtroheni regullave te covid19 qe ka Gjermania. Taçjatravel shtermen elbasan, Shtërmen . DYNAMIK -LINES- TRAVEL, AGJENSI UDHETIMI & TURISTIKE ME OFERTA ME TE MIRA NE TREG. Instagram: agjensi.udhetimesh.sunrise * Instagram: agjensi.udhetimesh.ideal * E-mail: [email protected] * E-mail: [email protected] Vjeshtë në Paris, 7 ditë €349 France Dita e Parë: Nisja në orën 01:00 nga Tirana me autobus. DRITA TRAVEL - SHQIPERI - MAQEDONI - KOSOVE - GJERMANI - AUSTRI - ZVICER - SUEDI . Autobuz:Tirane-Kosove; Autobuz: Tirane-Gjermani; Tirane-Itali /Tokesore / Tirane - ITALI ( Det & Tok) FLUTURIME. Travel Agency. Na kontaktoni ne: +49 (0) 234 – 38 74 31 +49 (0) 234 – 414 69 22 +49 (0) 179 – 509 16 34. ose permes Dergo email. Deshironi të udhëtoni në vende të ndryshme të evropes, ateherë edhe për këtë gjë kemi nje zgjidhje shumë të mirë dhe lirë per ju.Në bashkëpunim me kompaninë tash shume të njohur, Flixbus, mundë të udhëtoni në çdo cep të evropes, me autobusë modern dhe çmime të uleta.Bleni online bileta autobusi duke filluar edhe nga 5 Euro. Deshironi të udhëtoni në vende të ndryshme të evropes, ateherë edhe për këtë gjë kemi nje zgjidhje shumë të mirë dhe lirë per ju.Në bashkëpunim me kompaninë tash shume të njohur, Flixbus, mundë të udhëtoni në çdo cep të evropes, me autobusë modern dhe çmime të uleta.Bleni online bileta autobusi duke filluar edhe nga 5 Euro. Udhëtim me autobus me kosto të ulët. PAKETA TE NDRYSHME TURISTIKE (INDIVIDUALE & GRUPE) BILETA AVIONI NE TE GJITHE BOTEN BILETA AUTOBUSI (ITALY,GREECE,GERMANY) PAKETA PER MUAJ MJALTI Rruga Don Bosko Tirana. ️ Per me teper informacione na gjeni ne Adresen: Rruga, Mihal Grameno, prane shkolles se Baletit. Rezervoni udhëtim me autobus online. Nisje Dt. Travel Service. Neues Konto erstellen. DUKE NISUR NGA … Anmelden. Kontakt. Jetzt nicht. Stamboll me Autobus , 4 dite nga 59 € Stamboll - U d hetim me autobus date 01 , 07, 14, 21, 28 Janar, Akomodimi Hotel 4* Budget - €59 , Hotel 4* Luxury (SPA Pishine e brendshme) - €79 me mengjesin te perfshire .Shetitjet dhe transfertat si ne Program.Shoqerues grupi nga Agjensia .. STRUGE, OHER, SHEN NAUM, GJIRI I KOCKAVE, TUSHEMISHT, DRILON 5-6 , 12-13 , 19-20 , 24-25, 25-26 , 26-27 Dhjetor. Neli Resort. Albatours D . Autocars Rmz Travel Nema, Jagodina . SHQIPERI - GJERMANI. Pas kryerjes së veprimeve doganore kufitare në Muriqan, vazhdimi i udhëtimit gjatë rivieres së Malit të Zi. Me rastin e shfrytëzimit të sistemit për rezervime, ... Linja e rregullt me autobus, Kosovë - Zvicer - Kosovë përmes Kroacisë . Gefällt 2.260 Mal. Nisje Dt. js.src = 'https://connect.facebook.net/sq_AL/sdk.js#xfbml=1&version=v2.11'; Vizitoni “Venecian” e Rajonit Flamand. Travel Agency . LAJMERIM. Open today until 20:00. Updates . GUIDA ME AUTOBUS; SKI - UDHETIME; AUTOBUZA. TIRANE - SUEDI. Udhëtim me autobus me kosto të ulët. Updates . Agjensi udhetimesh Hima Travel kontakt : 069 47 67 427 Hima Travel Ju Sherbejm : - Paketa turistike - Turqi -... Rruga Muhamet Gjollesha . Enjoy Zenith Experience...Eksperiencat e udhëtimeve, pushimeve dhe ofertave më unike me cmimet më konkuruese në treg, në cdo muaj të vitit. Home Page Destinacionet Rregullorja Rreth nesh Na Kontaktoni. Oferta ekskluzive për fluturime Kosovë - Zvicerr me partnerët kryesor: Swissair; Adria Airways; Etj; Në partneritet me . Adresa: Rruga Mine Peza, Tirana 1001, Albania. Qytetet . Ofrohen bileta autobusi per ne Greqi, bileta autobusi per Itali, bileta autobusi per Gjermani, bileta autobusi per Turqi, bileta autobusi per Kosove, bileta autobusi per Zvicer, bileta autobusi per Maqedoni, por edhe autobusa me qera. 8.Nese anullohet  udhetimi per faj te  kompanise  pasagjerit i kthehet  pagesa e plote . Tirane-Itali , linje nderkombetare Autobusi. fjs.parentNode.insertBefore(js, fjs); 297K likes. Agjensi udhetimi Tirana Travel 2, Tirana. 1. oder. Mehr von Agjensi Udhetimesh ( Hima Travel ) auf Facebook anzeigen. Regullore ; Kontrate Sherbimi; Licencimi; ALBANIA; Location; KALENDAR; Rezervo ketu. Çdo të marte, merkure, premte dhe shtune nisje me autobus per Kosove permes Hungarisë. Autobuz:Tirane-Kosove; Autobuz: Tirane-Gjermani; Tirane-Itali /Tokesore / Tirane - ITALI ( Det & Tok) FLUTURIME. 6.Pasagjeret qe e kane bilete Vajtjeardhje  te  percaktuar    duhet ta  konfirmojne ate min 5  dite para dates se nisjes . Agjensi Udhetimesh ( Hima Travel ) Travel Agency. Hotel 3* – €39 Hotel 4* – €45 Paketa me transport individual – €10/person. Cmim Biletash; KONTAKT. 3. Vizitoni “Venecian” e Rajonit Flamand. Të marteve dhe shtuneve per Shqipëri dhe Kosovë nëpërmjet Malit të Zi, dhe dy herë në jave për Maqedoninë e veriut nëpërmjet Kroacisë. Çdo  te  Martë e te  Premte ora 23:00   (nga  HAMBURGU) per  Tiranë me kalim  Gjermani - Austri -  Kroacia  - Mali i  Zi - Shqipëri. KUSHTET E LEVIZJES SE LIRE ME PASAPORTE BIOMETRIKE NE BE  ( ne kushte normale ) JANE : Në rastin kur pasagjerit nuk i kërkohet vizë hyrjeje për në destinacionin ku udhëton, atëherë. Call now. Çdo te Hënë  te  Mërkurë  dhe të Shtunë  në, Gjermani  -  Austri - Kroaci - Mali i Zi - Shqipëri, Kushtet e  levizjeve ne  kohen e Pandemise  Covid 19. Argjendari "Festim" Hotel Llolla. Bashkangjitu në Facebook për t'u lidhur me Agjensi Udhetimesh Alexandra dhe të tjerët që mund t'i njihni. if (d.getElementById(id)) return; € 239 / person 7 Dite / Nisje më 8 Mars Pranverë në Pragë dhe Vjenë. Nearby travel agencies. Anmelden. ++355 67 71 70 117 (Whats App,Viber) ++355 69 57 51 139 Instagram: @home.travel.agjensi Facebook: Home-Travel Agjensi Udhetimesh Email: [email protected] See More Me teper. Pati Travel Agjensi. Rezervime me traget. Udhetim ne gr, This error message is only visible to WordPress admins. Kontakt. Plazh.com. Tirane - Qytetet e Italise me rruge Tokesore . +49/234-387431, 0179-5091634 21 Gusht --- 5 Dite Plazh --- Cmimi 270€ Nisje Dt. Diply Places . Argjendari "Festim" Hotel Llolla. Posted on 23-Oct-2020. 4. Tour Agency. BusTicket4.me Ju uron rrugë të mbarë. Zenith Travel. Kontaktoni Kalemi Travel për këtë udhëtim me guidë, udhëtime më guidë të tjera, udhëtime me autobus të tjera, bileta udhëtimesh me autobus, etj. Autobus.al eshte nje sistem i dedikuar B2B dhe B2C per bileta autobusi per linja nderkombetare. Travel Agency . Call 069 205 1939 Make Appointment Get directions WhatsApp 069 205 1939 Message 069 205 1939 Contact Us Get Quote Find Table Place Order View Menu. Udhetoni me autobus prej Belgjike per ne Kosove me linje te rregullt Udhetime te rregullta Bruksel - Prishtine cdo te marte dhe premte nepermjet Hungarise. Diply Places . ⌛Datat 12-19 Teto, ❤️Stambolli – aty ku bashkohen Lindja dhe Pe, Si thoni per nje tour ne #cappadocia Udhëtim në Amsterdam me Autobus. 2. Udhëtim me Autobus. Më poshtë kemi paraqitur disa detaje rreth kësaj linje. Festoni Krishtlindjet ne Beograd Dhjetor: 23 – 25 Dhjetor Cmimi: 85 Euro/personi (mengjes) Cmimi: 109 Euro/personi (mengjes + darke) Dita 1: Ora 05:00, nisja nga Tirana me autobus drejt pikës kufitare të Hani i … Kompania Transportit  nuk mban pergjegjesi ne rast vonese per shkak te motit,     kontrollit ne dogane ose   te ndonje shkaku tjeter qe nuk varet  nga    kompania, 3. Tiranë Beograd me Autobus nga Agjensi Udhëtimesh me Autobus Kalemi Travel & Tours. Udhëtime me autobus ; Paketa Indivduale ; Linja Prishtinë-Tiranë-Prishtinë ; Linja Kosovë - Zvicër - Kosovë . Albania Offroad Adventures L. Holta Gramsh . Barileva Turist Sh.p.k. Agjensi Udhetimesh ( Hima Travel ) Heute um 09:30 # Pushimeluksi MALDIVAS,parajsa tokësore ! 9.Pasagjeri  duhet te  jete ne vendin e nisjes  30 min para  orarit te  percaktuar  per nisje. Agjensi udhetimi. Intertours mbanë linjën e rregullt Zvicerr - Kosovë - Zvicerr. #TAG Mikeshen tuaj te zemres qe do d Krahina e Suloves per te gjithe gramshiotet Gramsh, Gramshi . Jetzt nicht. Zenith Travel. Sharr Travel me përfaqësi në Prishtinë e Prizren, është e përkushtuar në ofrimin e shërbimeve të transportit rrugor me autobusë modern e komod, shërbime të transportit ajror me aeroplan të kompanive më të njohura botërore. Autobus.al eshte nje sistem i dedikuar B2B dhe B2C per bileta autobusi per linja nderkombetare. Cmimi Me Mengjes €50 Cmimi Me Mengjes + Darke €55 . GRAMSH-ELBASAN-ALBANIA, Gramshi . Globus Travel. Ofrohen bileta autobusi per ne Greqi, bileta autobusi per Itali, bileta autobusi per Gjermani, bileta autobusi per Turqi, bileta autobusi per Kosove, bileta autobusi per Zvicer, bileta autobusi per Maqedoni, por edhe autobusa me qera. Seiten, die dieser Seite gefallen. Shija e Traditës. Ne Rast moslejimi nga ana e doganes  per kalimin e kufirit nuk eshte pergjesi e kompanise    transportit    dhe nuk ju takon rimbursimi i biletes. Bodini Travel - Agjensi Udhetimi me Autobus Tirane, operon prej vitesh ne kryeqytetin e Shqiperise, duke ofruar transport udhetaresh kombetar dhe nderkombetar. Rezervime me traget . Neues Konto erstellen. Agjensi Turistike Hima Travel , Bileta Avioni , Agjensi udhetimi , Bileta Avioni Per itali, Gjermani , Udhetime me guide , Paketa Turistike Travel Agency. Kontaktoni Kalemi Travel për këtë udhëtim me guidë, udhëtime me guidë të tjera, udhëtime me autobus të tjera, bileta autobusi, etj. Pages Liked by This Page. Aktueller Beitrag der Seite. Kontaktoni Kalemi Travel & Tours për këtë ofertë apo oferta udhëtimesh të tjera. ÇMIME SPECIALE PËR FAMILJE! Dita e pare:-Nisja nga Tirana ne oren 06:00.-Nisja nga Durresi ne oren 05:00.-Nisja nga Elbasani ne oren 06:30. Udhetim me bus Geneve-Presheve - Prishtine-Prizren Udhetim me bus Geneve-Presheve - Prishtine-Prizren +49/234-387431, 0179-5091634 Stamboll me Autobus , 4 dite nga 59 € Stamboll - U d hetim me autobus date 01 , 07, 14, 21, 28 Janar, Akomodimi Hotel 4* Budget - €59 , Hotel 4* Luxury (SPA Pishine e brendshme) - €79 me mengjesin te perfshire .Shetitjet dhe transfertat si ne Program.Shoqerues grupi nga Agjensia .. js = d.createElement(s); js.id = id; Global Tours Albania. Rezervime për Traget. Seiten, die dieser Seite gefallen. Globus Travel. shqiperi - itali - udhetime me autobus - alb turismo. Matias Travel & Tours. Festoni Krishtlindjet ne Beograd Dhjetor: 23 – 25 Dhjetor Cmimi: 85 Euro/personi (mengjes) Cmimi: 109 Euro/personi (mengjes + darke) Dita 1: Ora 05:00, nisja nga Tirana me autobus drejt pikës kufitare të Hani i … Rruga më e sigurt për në vendlindje! Kontaktoni Kalemi Travel për këtë udhëtim me guidë, udhëtime më guidë të tjera, udhëtime me autobus të tjera, bileta udhëtimesh me autobus, etj. Nisje, Stamboll 3 Netë 4 Ditë Janinë Meteora – Udhëtime me Autobus. Bileta nuk kthehet, mund te behet shtyrja e udhetimit ne marreveshje me agjensine 3 dite    para skadences se biletes. 11.Kompania  nuk eshte e detyruar te  coje pasagjerin jashte  stacioneve te planifikuara  ne bilete . Datat e tjera te nisjeve: 21 Mars. }(document, 'script', 'facebook-jssdk')); Akoma nuk keni rezervuar per Stamboll ❌5 Ve, Strugë - Ohër - Shën Naum - Drilon ( Su, #Plazh ne #Sharm El Sheikh Udhëtim me Autobus. Ture Ndërkombëtare me Autobus € 189 / Person 5 Ditë / Nisje më 6 Mars Pranverë në Vjenë dhe Budapest. Për vetëm 1323€/ Person ... i Ofertë e vlefshme për datat : 14 -20 Nentor Në çmim janë të përfshira: Fluturimi vajtje-ardhje me nisje nga Tirana (lturkishairlines ). Gefällt 2.260 Mal. Call to book! Posted on 23-Oct-2020. Pati Travel Agjensi. Call now. Ofrojmë linja të rregullta me autobus Kosovë - Svicër dhe anasjelltas. 3- shtetas me pashaporte te cdo vendi tec BE. Linja e Autobuave per Sofie Maqedoni - Autobus per Greqi nga Shqiperia - Bileta Autobusi per Sofie, Bileta Autobusi per Gjermani, shqiperi sofie, autobus shqiperi maqedoni, makina me qera. Bus travel agent in Durres/Agjenci udhetimi me autobus ne Durres. Posted on 23 … Femijet  2 - 9.99 vjeç  kane sediljen  e tyre  dhe  perfitojne 10 euro  zbritje nga  cmimi  i biletes . Travel Agency. Agjensi Udhetimesh "CELA Travel", Lushnja, Albania. 21 Gusht --- 5 Dite Plazh --- Cmimi 270€ Nisje Dt. Të marteve dhe shtuneve per Shqipëri dhe Kosovë nëpërmjet Malit të Zi, dhe dy herë në jave për Maqedoninë e veriut nëpërmjet Kroacisë. Mehr von Agjensi Udhetimesh ( Hima Travel ) auf Facebook anzeigen. Business Service. Agjensi Udhetimesh ( Hima Travel ) Agjensi Udhetimi . Bodini Travel - Agjensi Udhetimi me Autobus Tirane, operon prej vitesh ne kryeqytetin e Shqiperise, duke ofruar transport udhetaresh kombetar dhe nderkombetar. #TAG Mikeshen tuaj te zemres qe do d dokumentacioni për udhëtim duhet të përfshijë:- pasaportën biometrike; - siguracionin e shëndetit për udhëtimin për ditët e qëndrimit; - ftesën nga pala pritëse ose, në mungese të saj, rezervimin e vlefshëm të hotelit; - mjete monetare të mjaftueshme për të siguruar qëndrimin (minimalisht 80 euro në ditë). BILETA AUTOBUZI, BILETA AVIONI, BILETA TRAGETI, PAKETA TURISTIKE SHOQERUAR ME OFERTA SPECIALE, ETJ. Albanian Eagle Tours. Passwort vergessen? Hotel 3* – €39 Hotel 4* – €45 Paketa me transport individual – €10/person. 4. Interest. 400 000 linja ditore në rreth 2500 destinacione në mbi 34 shtete të ndryshme evropiane. Udhëtime me autobus në: Shqipëri: Turqi: Kroaci: Slloveni: Greqi: Itali: Austri: Francë : Gjermani: Zvicerr: Rezervime të biletave për aeroplan . Çdo të marte, merkure, premte dhe shtune nisje me autobus per Kosove permes Hungarisë. Çdo te Hënë  te  Mërkurë  dhe të Shtunë  në  ora  08:00. Shperndaje. 2,7 mijë pëlqime. Shijoni cdo moment të udhëtimit me Zenith. Hima Travel Ju ofron bileta avioni të lira për të gjithë botën. TIRANE - ZVICER. Rezervime me aeroplan. mbanë linjat e rregullta nga Kosova për në Gjermani dhe anasjelltas përmes shteteve Serbi, Hungari dhe Austris. Agjensi udhetimi Tirana Travel 2, Tirana. Rezervime me Aeroplan. Agjensi Udhetimesh Alexandra është në Facebook. 2,5 mijë pëlqime. Logohu Agjent +377 44 184 195 [email protected] ... Tek kompania Shpejtimit ju mund te gjeni oferten me te mira për ekzkursione për grupe të vogëla nga 8 - 15 e deri tek grupet me mbi 50 persona, - Ju lutemi dërgoni kërkesën me destinacionin e dëshiruar ne [email protected]. Programi. Tour Agency. STRUGE, OHER, SHEN NAUM, GJIRI I KOCKAVE, TUSHEMISHT, DRILON 5-6 , 12-13 , 19-20 , 24-25, 25-26 , 26-27 Dhjetor. san benedetto del tronto (ap) - berat Udhëtim në Vjenë, Budapest, dhe Beograd. Agjensi Udhetimesh ( Hima Travel ) Agjensi Udhetimi . Agjensi udhetimi. Zvicër Kosov ë - Ma, 05 JAN 2021, 15:30 - Pr, 08 JAN 2021, 15:30. prej 100.-CHF. 400 000 linja ditore në rreth 2500 destinacione në mbi 34 shtete të ndryshme evropiane. Travel Service. Më poshtë kemi prezantuar listën e relacioneve përmes të cilave ju mund të bëni edhe rezervimin online të biletave . Plazh.com. Rregullore dhe kushtet e udhëtimit . Udhëtari duhet të jetë në vendin e percaktuar për nisje së paku 15 minuta para nisjes së autobusit. Agjensi Udhetimesh ( Hima Travel ) Travel Agency. Oferta Turistike ne mbare boten. Hima Travel Ju ofron bileta avioni të lira për të gjithë botën. oder. Business Service. Instagram: agjensi.udhetimesh.sunrise * Instagram: agjensi.udhetimesh.ideal * E-mail: [email protected] * E-mail: [email protected] Vjeshtë në Paris, 7 ditë €349 France Dita e Parë: Nisja në orën 01:00 nga Tirana me autobus. Gramshi monument i bukur natyror qe nuk duhet humbur. Agjensi Udhetimesh Alexandra është në Facebook. 4. Agjensi Udhetimesh ( Hima Travel ). Passwort vergessen? Interest. GUIDA ME AUTOBUS; SKI - UDHETIME; AUTOBUZA. Agjensi Udhetimesh ( Hima Travel ) Heute um 05:00. Na kontaktoni ne: +49 (0) 234 – 38 74 31 +49 (0) 234 – 414 69 22 +49 (0) 179 – 509 16 34. ose permes Dergo email. Udhëtim në Amsterdam me Autobus nga Agjensi Udhëtimesh me Autobus Kalemi Travel and Tours. Bus travel agent in Durres/Agjenci udhetimi me autobus ne Durres. Pakete Turistike nga Kalemi Travel & Tours: Udhëtim në Vjenë, Budapest, dhe Beograd. 297K likes. Nese  pasagjeri  humbet  bileten  nuk eshte pergjegjesia e kompanise. Kompania nuk mban asnje pergjegjesi per bagazhet, te cilat duhet te jene nen mbikqyrjen     e pasagjerit gjate gjithe kohes se udhetimit dhe ngarkim- shkarkim. Global Tours Albania. Jemi kompani e specializuar që ofrojmë shërbime cilësor në transportin rrugor të pasagjerëve me autobusa modern në shumë vende evropiane GUIDA ME AUTOBUS; SKI - UDHETIME; AUTOBUZA. E-motion … Deshironi të udhëtoni në vende të ndryshme të evropes, ateherë edhe për këtë gjë kemi nje zgjidhje shumë të mirë dhe lirë per ju.Në bashkëpunim me kompaninë tash shume të njohur, Flixbus, mundë të udhëtoni në çdo cep të evropes, me autobusë modern dhe çmime të uleta.Bleni online bileta autobusi duke filluar edhe nga 5 Euro. Agjensi Udhetimesh ( Hima Travel ) Heute um 05:00. Gjermani +49 17 62 57 16 100. #Lefkada best summer beaches only at ️ Agjensi Udhetimesh Supreme Travel & Tours Plazh ne Parajsen Blu te #LEFKADA 3 vende te lira per dt.17 gusht ️270€. 3. BILETA AUTOBUZI, BILETA AVIONI, BILETA TRAGETI, PAKETA TURISTIKE SHOQERUAR ME OFERTA SPECIALE, ETJ. Open today until 20:00. Arazhmane Turistike. Kosovë Zvicër - Ma, 05 JAN 2021, 07:00 - MËR, 06 JAN 2021, 07:00. prej 100.-CHF. Rezervimi online i bus biletave. KLOBES.shpk RRuga hamit dollani, Gramshi . var js, fjs = d.getElementsByTagName(s)[0]; Vizional Production 5,248 views. 28 --- 5 Dite Plazh --- Cmimi 260€ Nisje Dt. 1:14 ; Dergojani miqve tuaj kete oferte me: selanik selanik Udhetim ne Selanik Udhëtim në Selanik, 14 Shkurt, 3 ditë, €89 Udhëtim në Selanik me Autobus nga Agjensi Udhëtimi me Autobus Kalemi Travel and Tours. ++355 67 71 70 117 (Whats App,Viber) ++355 69 57 51 139 Instagram: @home.travel.agjensi Facebook: Home-Travel Agjensi Udhetimesh Email: [email protected] See More PAKETA TE NDRYSHME TURISTIKE (INDIVIDUALE & GRUPE) BILETA AVIONI NE TE GJITHE BOTEN BILETA AUTOBUSI (ITALY,GREECE,GERMANY) PAKETA PER MUAJ MJALTI Rruga Don Bosko Tirana. Nga 5 Janari i vitit 2018 kemi filluar me linjen për udhëtim nga Kosova për Zvicer dhe anasjelltas përmes Shqipërisë dhe Kroacisë. Travel Agency. Bileta avioni, Bileta tageti, Bileta autobuzi, Ekskurion, Grupe, Krociera me cmimet me te mira ne treg te ofruara nga eTour :: Oferta Turistike Udhetime me autobus Zvicerr-Kosove cdo te marte dhe premte nepermjet Hungarise. ️ Per me teper informacione na gjeni ne Adresen: Rruga, Mihal Grameno, prane shkolles se Baletit. Rruga më e sigurt për në vendlindje! Travel Agency. DYNAMIK -LINES- TRAVEL, AGJENSI UDHETIMI & TURISTIKE ME OFERTA ME TE MIRA NE TREG. #Lefkada best summer beaches only at ️ Agjensi Udhetimesh Supreme Travel & Tours Plazh ne Parajsen Blu te #LEFKADA 3 vende te lira per dt.17 gusht ️270€. Rinori Travel. 28 --- 5 Dite Plazh --- Cmimi 260€ Nisje Dt. Cmim Biletash; KONTAKT. Rezervime me aeroplan të biletave për të gjitha destinacionet e botës. Sharr Travel me përfaqësi në Prishtinë e Prizren, është e përkushtuar në ofrimin e shërbimeve të transportit rrugor me autobusë modern e komod, shërbime të transportit ajror me aeroplan të kompanive më të njohura botërore. Femijet ne moshe deri 2 vjeç udhetojne me bileten e prindit dhe nuk kane ndenjese. … Albanian Eagle Tours. (function(d, s, id) { dokumentacioni për udhëtim duhet të përfshijë: LINJE AUTOBUSI , TIRANE -GJERMANI ,TIRANE - KOSOVE ,TIRANE -ITALI. Me teper. Barileva Turist . Posted on 23 … Intertours, agjension prestigjioz . Cmim Biletash; KONTAKT. Udhëtim në Amsterdam me Autobus. Mundet te udhetojne ne vajtje pa problem vetem personat me dokumenta: ne cdo rast jane autoritetet e Policise Kufitare ato qe vleresojne dokumentacionin, * Ne ardhje mund te udhetoje cdo person me pashaporte Shqiptare apo  te  nje  vendi te  BE. Dortmund +49 15 25 94 147 . Me klikimin në butonin “Bli biletën” ose “Zgjidh nisjen” (në varësi të alternativës së kërkimit) zgjidhni linjën e dëshiruar të autobusit. 7.Pasagjeret  kane te drejte te marin  falas nje valixhe  valixhen e dyte e kan me pagese extra. Bashkangjitu në Facebook për t'u lidhur me Agjensi Udhetimesh Alexandra dhe të tjerët që mund t'i njihni. Bëhuni pjesë e një udhëtimi me guidë në vendet më të bukura të Greqisë Veriore. Udhetime me autobus, AGJENSI UDHETIMI & TURISTIKE ME OFERTAT ME TE MIRA NE TREG - Duration: 1:14. Agjensi udhetimesh Hima Travel kontakt : 069 47 67 427 Hima Travel Ju Sherbejm : - Paketa turistike - Turqi -... Rruga Muhamet Gjollesha . Call to book! Aktueller Beitrag der Seite. Call 069 205 1939 Make Appointment Get directions WhatsApp 069 205 1939 Message 069 205 1939 Contact Us Get Quote Find Table Place Order View Menu.